تبلیغات
بسم الله الرحمن الرحیم
شبکه سوم تلویزیونی صداوسیما، دیشب ساعت 19:30 جمعه 16 خرداد، فیلم سینمایی «سقوط آزاد» ساخت 1999 مشترک بین آمریکا و کانادا را نمایش داد و من هنوز نمی دانم چرا؟!
چندی پیش از این، یک خلبان ایرانی به نام کاپیتان شهبازی بخاطر نشاندن سالم هواپیمایش بدون باز شدن چرخ جلو، معروف شد...
حالا صدا و سیمای ایران یا همان چیزی که خودشان به او رسانه به اصطلاح ملی می گویند، بجای فیلم ساختن از این واقعه حیرت انگیز و به رخ کشیدن قدرت و مهارت ایرانی ها به جهانیان، می رود یک فیلم آمریکایی پخش می کند و با زبان بی زبانی می گوید:
«کاپیتان شهبازی، خیال نکن خیلی کار شگفتی کردی... نگاه کن این خلبان آمریکایی هم بدون چرخ هواپیمایش را نشانده... حالا باز جنابعالی موتور سالم داشتی ولی این نه تنها چرخ جلو نداشت که دو تا موتورهایش از کار افتاده بود و ژنراتورش هم خاموش شده بود!»

و این یعنی که توی ایرانی هرچقدر هم که قدر باشی، باز از آمریکایی ها کمتری!... وظیفه تلویزیون ایران انگار بجای القای حس میهن دوستی و جانفشانی برای خاک، شده تبلیغ روحیه یانکی گری و رویای آمریکایی...  نمی دانم این کارها از عمد انجام می شود یا واقعاً از سر بی اطلاعی و غفلت است که هر ساعت از برنامه های رسانه ضد ملی ما، پر است از گاف و خرابکاری... البته بجز اذان و قرآن هایش... تازه آن هم فقط صدایشان وگرنه بعضی کلیپ هایشان مانند گذاشتن صدای موذن زاده اردبیلی روی تصویر بلال حبشی، پر از اشکال است... خدا به خیر بگذارند با این وضع رسانه ای ما.

نوع مطلب : متن